По-справжньому відчув пристрасть до жінки, мені було шістнадцять років, моїй сестрі - чотирнадцять, батькові було сорок чотири, а мамі - всього тридцять чотири, мама була молодшою ​​батька рівно на десять років. Я тільки що закінчив 9-й клас, в червні з'їздив в трудовий табір, в липні відпочив у дядька в Геленджику, а в серпні був уже вдома, так як моя сестра виїхала в піонерський табір, а вдома потрібно було допомагати батькам збирати врожай на дачній ділянці. Вийшло так, що батька на початку серпня терміново відправили у відрядження на Урал на шість місяців, відмовитися від неї батько в той час не міг.
Ми залишилися з мамою вдвох і в п'ятницю, коли вона отримала відпускні, ми з нею після обіду поїхали на дачу. Дачний будиночок у нас був з трьох кімнат, веранди, бляди а за будиночком у кутку городу стояла зрубана баня. Як тільки ми приїхали, мама попросила розтопити баню, а сама роздягнувшись, до купальника стала збирати опале яблука абрикоси, груші і складати для сушки на горищі нашого флігеля. Наносимо в баню води і розтопивши її, я почав складати на горище лазні привезені ще навесні дрова, періодично підкладаючи поліна в піч. Пропрацювавши години дві, я сів на горищі лазні відпочити і раптом в оглядове віконце горища я побачив маму. Вона стояла на горищі флігеля, двері, розташована в бік лазні, була відкрита, і я бачив її довгі стрункі ноги, трикутник кольорових плавок з боків стягнутий шнурками, красивий жіночний живіт і груди, прикриті кольоровим купальником. Особи її видно не було, але було помітно, що вона чимось захоплена. Я підійшов ближче до віконця і подивився в сторону сусідської дачі і зрозумів, що так захоплена моя мама. Вона спостерігала за сусідами, які у себе в палісаднику трахкали з повним задоволенням, періодично міняючи пози. Намилувавшись сусідами, я знову подивився на маму, і моєму погляду постала незвичайна картина. Мама також стояла, однією рукою тримаючись за балку, трохи розставивши ноги і зігнувши їх в колінах, другою рукою вона сильно онаніровал, засунувши пальці собі в піхву. Туго стягнуті шнурки плавок заважали її рухам, тому вона, прибравши руку з балки, взяла шнурок на правому стегні і різко його смикнула. Вузлик розв'язався і моєму погляду з'явився чорний мамин лобок. Мама так сильно бляди вганяли в себе вказівний палець, що на відстані 15-20 метрів чути було се приглушені стогони. І хоча я і раніше бачив маму в голому вигляді, тоді вона на мене не справляла ніякого враження. Зараз мене всього трясло внутрішньої тремтінням, дихання не піддавалося регуляції, а член встав на всю міць. Якесь дике бажання пристрасті тягнуло мене до цього прекрасного тіла. Я був уже обізнаний у статевих відносинах з дівчатами з ПТУ, але це зовсім не те, що порушило в мені побачене зараз. Моє серце було готове вирватися назовні, я задихався від збудження, в голову лізли всякі думки, а мама продовжувала онанировать на моїх очах, її стогони штовхали мене до неї. Сяк-так я спустився з горища, підклав в піч дров і пішов до флігеля. Баня була вже готова і я вирішив: "Будь що буде! Я просто піднімуся до неї і покличу її митися