Повернувши ключ у замку запалювання ми виїхали з гаража і я направила машину на трасу. Кого не п'яний жага швидкості? коли хочеться втиснути педаль газу в підлогу і нестися, з усією, швидкістю, яку може дати машина? Напевно таких людей немає ... я не була винятком, нічна дорога, кермо в руках, відсутність машин, все це п'янило не гірше кріпленого вина, ласк розпаленого велекі хуї тіла. Діма бачив мій стан, бачив мої блискучі очі, блуждающущю усмішку на обличчі, а спідометр показував все більшу і більшу швидкість.
- Ліка, тихіше, рідна, тихіше, ти ж не хочеш нас вбити?
- Дим, ти не розумієш, мене це п'янить! Для мене це як наркотик!
- Ліка, це не останній раз, зменшить трохи швидкість!
- Дим, дай руку ...
- Що?
- Руку дай!

Він простягнув мені свою долоню і я однією рукою направила її вниз ... туди, де вся виливалася соками. Я була вся мокра.
Брат з подивом подивився на мене. Його пальці акуратно пройшлися по промежини, зробили коло по клітора і м'яко занурилися в мою кицьку. Я схлипнула від нахлинула на мене хвилі задоволення і гострого відчуття його пальців, блукали там. Мене тягнуло до власного брата! Але тоді, це здавалося зовсім неважливо.
- Ліка, зменшив швидкість - хрипло проборматал брат.
- Ти чувствешь? Відчуваєш? - Так само хрипко спитала я.
- Дай мені свою долоньку, сестричка.

Я простягнула йому свою ладно не забуваючи тримати кермо і дивитися на дорогу. Трохи подалася в сторону, щоб дотягнутися до нього і відчула Кеменю твердість його плоті.
- А ти чувствешь? Якщо ти не зупиниш машину ти можеш багато чого втратити!
- Ти мій брат ... - Промовила я все тим же хрипким голосом, здригаючись від рухів його пальців у мене на холмікке.
- А ти моя сестра, і подивися, до чого ти мене довела! - Він почав говрят голосніше, - зупини машину, кому я сказав!

Я повільно почала гальмувати з'їжджаючи на обочііну. Машина зупинилася. Діма різко видихнув і потягнув мене на себе ... мені був незручно перелазити з водійського сидіння до нього, але він наполегливо перетягував мене на свою сторону. Відсунувши сидіння і відкинувши його спинку він стягнув мене вниз.
Я зрозуміла його наміри, але в мені боролася велекі хуї сестринська кров і збудженість березневої кішки, яка хочеш сексу.
- Ну ж, Ліка, дівчинка моя, ти ж знаєш чого я хочу ...- його низький голос зачаровував, - я давно про це мріяв ... дуже давно, дивлячись на тебе вдома, коли ти ходила голою, ти мене не тримала за хлопця ... для тебе я був завжди братиком, милим братиком, ну ж, дитинко моя, ти ж можеш, та бачу, що ти ще й хочеш, сама шалено хочеш цього!
Він говорив правду, я дико хотіла взяти в рот його член. Я знала, що він був не маленьких розмірів, сантиметрів 18-19 і давольно великий.

У свідомості пронеслися картинки нашого з ним минулого, все швидко стало на свої місця. Я потягнула його штани вниз. Член вискочив як пружина.
- Братик, а в честь чого це ми без трусів?
- Забув надіти ...
Я повільно взяла його член в руку, акуратно провела язичком по голівці. У світлі місяця блиснула срібна штанга моєму язичку. Брат тихо застогнав. Я почала поступово занурювати його член собі в рот, такий великий і гарячий, мені шалено захотілося його взяти повністю. По міліметру я почала заковтувати його. Так! Є! У мене це вийшло! Я заковтнула його повністю і повільно, почала тягнути назад, створюючи губами ефект повного прилягання. Кілька разів повторивши це я почала облизувати його.

Брат тихо постогнував, трохи подваваясь вперед, при кожному русі мого язичка.
- Ліка, дівчинка моя, йди до мене, іди сюди, я більше не можу.
Діма поташ мене до себе і я надав сидить не його інструменті, який безперервно пульсувало. Сядь на нього, моя хтива сучка, сядь.
Від цих його слів, крутилася голова і захоплювало подих, я не могла контролювати свої емоції. Я в це момент подумала, чому цього не відбулося раніше.
Підвівшись я стала насаджується на його член, який стояв колом.
Діма тихо застогнав, я всхлінула, від нахлинули на мене ознобу, м'язи влагаліше скоротилися, обхопивши його член щільним кільцем. Я почала рухатися повільно вгору, вниз, намагаючись доставити максимальне задоволення і йому і собі.

Поступово прискорюючи темп я чула його швидке здавлене дихання, насажіваясь все сильніше і сильніше, я доставляла і собі і йому немислеммое задоволення. Тут він різко натиснув мені на плечі, змусивши земедліть рух стегнами.
- Ліка, а в зад ти пробувала?
Я усміхнулася:
- Дуамешь, якщо мені 20 то я нічого не вмію?
- Тепер я в цьому сумніваюся! ...